pol_pl_Gaz-pieprzowy-Sharg-Diamont-Power-Liquid-25ml-Cone-21025-C-105655_125
Gaz pieprzowy Sharg Diamont Power Liquid 25 ml
Gaz pieprzowy Sharg Diamont Power Liquid 25 ml
Cena:20.00PLN
Ilość: szt.
Pojemność gazu:25 ml
Rodzaj środka:Liquid (ciecz)
Rodzaj gazu:Pieprzowy
Rodzaj dyszy:Cone (chmura)
Scoville Heat Units:2 000 000 SHU
Roztwór olejożywicy:1.33% OC
Zasięg efektywny:4-5 m
Wymiary pojemnika:115 mm x 25.5 mm
Udostępnij:

Diamond Red Power Liquid Cone 25 ml jest to ręczny miotacz gazu pieprzowego wyprodukowany w Niemczech przez markę  Sharg.  Jest on zaliczany do jednych z najskuteczniejszych gazów dostępnych na rynku. Używany do obrony przed napastnikiem bądź grupą napastników, często będących  pod wpływem alkoholu, środków psychoaktywnych, a także  przed agresywnymi zwierzętami. 

Liquid - zastosowanie substancji paraliżującej w postaci cieczy zwiększa efektywny zasięg. Substancja skuteczna w terenie otwartym oraz podczas niskich temperatur (nie zamarza). Używana przez strażników parków narodowych oraz leśników. Doskonały produkt dla osób pracujących poza biurem.

Dysza - CONE wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. Charakteryzuję się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga precyzyjnego celowania w agresora (skuteczna obrona przed grupą napastników).

Głowica - z klipsem wykonana z odpornego na uszkodzenia mechaniczne plastyku. Profilowany kształt ułatwia szybkie użycie miotacza jednocześnie chroniąc przed przypadkowym użyciem. Konstrukcja głowicy gwarantuję powtarzalność strumienia gazu (zasięgu), ułatwiając skuteczną, efektywną obronę.