Kurtka gabardynowa Policji damska NOWY WZÓR szyta na miarę
Kurtka gabardynowa Policji damska NOWY WZÓR szyta na miarę
Stopień:
Wzrost (cm):
Obwód klatki piersiowej (cm):
Obwód pasa do marynarki (cm):
Obwód bioder (cm):
Długość rękawa do marynarki:
Szerokość barków (cm):
Obwód bicepsa (cm):
Wysokość biustu (cm):
Cena:1600.00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Kurtka gabardynowa Policji damska NOWY WZÓR szyta na miarę

Marynarka gabardynowa (kurtka wyjściowa)
jednorzędowa z wykładanym kołnierzem i wyłogami, zapinana z przodu na cztery guziki mundurowe z godłem na metalowej stópce.

Ramiona kurtki opływowe, wyrównane małymi wkładami. Na ramionach wszyte naramienniki przesunięte lekko do przodu, zapinane na guzik mundurowy. Na wysokości klatki piersiowej oraz bioder naszyte są kieszenie z patkami zapinanymi na guziki. Na szwie barkowym przyszyty został guzik odzieżowy do przypięcia sznura galowego.

Rękawy gładkie ze szwami zakończone u dołu rozcięciami o długości 10 cm. Kurtka wewnątrz wykończona jest wiskozową podszewką w kolorze tkaniny zasadniczej. W górnych częściach przodu podszewki wykonane są kieszenie wewnętrzne z jedną szeroką wypustką z tkaniny wierzchniej. Kieszeń wewnętrzna lewa zapinana jest na zapinkę i guzik. Szwy boczne z tyłu kurtki zakończone rozcięciami o długości 12 cm.

Kurtka gabardynowa jest zgodna ze specyfikacją techniczną Komendy Głównej Policji.

Produkt na zamówienie. Czas realizacji do indywidualnego ustalenia (nie mniej niż 60 dni roboczych).

Zamawiany produkt jest produktem nieprefabrykowanym, wyprodukowanym według specyfikacji konsumenta i z tego powodu Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zapoznaj się z filmem w jaki sposób pobrać wymiary swojego ciała.

Wychodząc Państwu naprzeciw oferujemy całkowicie bezpłatnie pobranie wymiarów w naszym sklepie oraz dodatkowo przymiarkę w celu naniesienia ewentualnych korekt.
 
Kiedy Klient zdecyduje się, przyjechać zakupić mundur galowy do sklepu stacjonarnego (Łódź, ul Gliniana 73, pn-pt 8-16) ze swojej strony w ramach dodatkowej nieodpłatnej usługi proponujemy profesjonalny pomiar wraz z możliwością przymierzenia i naniesienia ewentualnej poprawki przed odbiorem gotowego munduru.