Płaszcz wyjściowy Policji damski NOWY WZÓR szyty na miaręPłaszcz wyjściowy Policji damski NOWY WZÓR szyty na miarę
Płaszcz wyjściowy Policji damski NOWY WZÓR szyty na miarę
Płaszcz wyjściowy Policji damski NOWY WZÓR szyty na miarę
Stopień:
Wzrost (cm):
Obwód klatki piersiowej (cm):
Obwód pasa do marynarki (cm):
Obwód bioder (cm):
Długość rękawa do marynarki:
Szerokość barków (cm):
Obwód bicepsa (cm):
Wysokość biustu (cm):
Cena:
1800,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
Płaszcz wyjściowy Policji damski NOWY WZÓR szyty na miarę

Płaszcz wyjściowy, całoroczny, na podszewce, z podpinką, dopasowany w talii, z kołnierzem i wyłogami wykładanymi na odciętej stójce. Wykonany z tkaniny płaszczowej w kolorze granatowym. Zapięcie płaszcza jest jednorzędowe na cztery guziki metalowe z godłem.

Rękawy dwuczęściowe, wyprofilowane za pomocą szwu łokciowego, na dole zakończone krytym rozcięciem z przyszytym guzikiem. Barki płaszcza wypełnione są wkładami. Płaszcz posiada naramienniki przesunięte lekko do przodu oraz dwie wpuszczone kieszenie skośne. W obłożeniu lewego przodu umieszczona jest wpuszczana kieszeń wewnętrzna zamykana na zamek błyskawiczny.

Tył płaszcza ze szwem środkowym w dole wykończony jest rozcięciem. Od wewnątrz na wysokości pasa znajduje się system regulacji umożliwiający zmniejszenie obwodu płaszcza po odpięciu podpinki. Płaszcz jest nieocieplony, wykończony podszewką w kolorze dopasowanym do barwy tkaniny wierzchniej. Podpinka dopinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.

Płaszcz jest zgodny ze specyfikacją techniczną Komendy Głównej Policji.

Produkt na zamówienie. Czas realizacji do indywidualnego ustalenia (nie mniej niż 60 dni roboczych).

Zamawiany produkt jest produktem nieprefabrykowanym, wyprodukowanym według specyfikacji konsumenta i z tego powodu Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zapoznaj się z filmem w jaki sposób pobrać wymiary swojego ciała.

Wychodząc Państwu naprzeciw oferujemy całkowicie bezpłatnie pobranie wymiarów w naszym sklepie oraz dodatkowo przymiarkę w celu naniesienia ewentualnych korekt.
 
Kiedy Klient zdecyduje się, przyjechać zakupić mundur galowy do sklepu stacjonarnego (Łódź, ul Gliniana 73, pn-pt 8-16) ze swojej strony w ramach dodatkowej nieodpłatnej usługi proponujemy profesjonalny pomiar wraz z możliwością przymierzenia i naniesienia ewentualnej poprawki przed odbiorem gotowego munduru.