Płaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przódPłaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przódPłaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przódPłaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przód
Płaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przód
Płaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przód
Płaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przód
Płaszcz wyjściowy Policji męski NOWY WZÓR przód
Wzrost:
Obwód pasa / klatki piersiowej:
Stopień:
Cena:
1450,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
Płaszcz wyjściowy, całoroczny, na podszewce, z podpinką, dopasowany w talii, z kołnierzem i wyłogami wykładanymi na odciętej stójce. Wykonany z tkaniny płaszczowej w kolorze granatowym. Zapięcie płaszcza jest jednorzędowe na cztery guziki metalowe z godłem.

Rękawy dwuczęściowe, wyprofilowane za pomocą szwu łokciowego, na dole zakończone krytym rozcięciem z przyszytym guzikiem. Barki płaszcza wypełnione są wkładami. Płaszcz posiada naramienniki przesunięte lekko do przodu oraz dwie wpuszczone kieszenie skośne. W obłożeniu lewego przodu umieszczona jest wpuszczana kieszeń wewnętrzna zamykana na zamek błyskawiczny.

Tył płaszcza ze szwem środkowym w dole wykończony jest rozcięciem. Od wewnątrz na wysokości pasa znajduje się system regulacji umożliwiający zmniejszenie obwodu płaszcza po odpięciu podpinki. Płaszcz jest nieocieplony, wykończony podszewką w kolorze dopasowanym do barwy tkaniny wierzchniej. Podpinka dopinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.

Płaszcz jest zgodny ze specyfikacją techniczną Komendy Głównej Policji.

Produkt na zamówienie. Czas realizacji do indywidualnego ustalenia (nie mniej niż 20 dni roboczych).