Trzewiki 2/MON
Trzewiki 2/MON
Trzewiki 2/MON
Rozmiar Buta:
Cena promocyjna: 470.00PLN 370.00PLN
Udostępnij:

Trzewiki - wersja 2/MON przeznaczone są do użytkowania w okresie wiosenno-letnio-jesiennym.

Wykonane ze skóry bydlęcej wodoodpornej w kolorze brązowym w połączeniu z tkaniną typu „Cordura”. Od strony wewnętrznej znajduje się podszewka wykonana z laminatu z membraną paroprzepuszczalną i wodoodporną, który chroni w 100% przed przenikaniem wody a wydzielony pot jest natychmiast odprowadzany na zewnątrz obuwia. Membrana posiada właściwości pozwalające stopie oddychać.

Podpodeszwa obuwia wykonana jest z antyprzebiciowego, paraaramidowego materiału podpodeszwowego zabezpieczającego stopę od strony podeszwowej przed przebiciem gwoździem lub innym ostrym narzędziem.

Dzięki innowacyjnej podeszwie MULTIFUNCTION, w której warstwa gumy zewnętrznej połączona jest ze specjalną tkaniną powiększającą powierzchnię przylegania do podłoża, buty MON odznaczają się podwyższonymi właściwościami antypoślizgowymi.

W obuwiu znajduje się wymienna profilowana wyściółka o anatomicznym kształcie, dobrej amortyzacji, zapewniająca oddychalność oraz komfort, a także o właściwościach antybakteryjnych.

Trzewiki posiadają prosty i niezawodny sposób sznurowania na uchwyty, umożliwiający odpowiednią regulację, w części środkowej znajduje się uchwyt blokujący. Naszyta kieszonka kołnierza umożliwia chowanie wolnych końcówek sznurowadeł.

Trzewiki posiadają cholewki okrywające całe stopy i sięgające powyżej kostek z dodatkowym wzmocnieniem w części stawu skokowego oraz język miechowy połączony z obłożyną. Część piętowa obuwia zapewnia stabilne usztywnienie pięty oraz właściwą amortyzację.

Konstrukcja Trzewików oraz zastosowane materiały zapewniają estetykę i wysoki komfort użytkowania. Obuwie posiada właściwości wodoodporne i antyelektrostatyczne. Dodatkową ochronę mikrobiologiczną wnętrza obuwia, która zapobiega grzybicy stóp, zapewnia nowoczesna technologia biostabilizacji obuwia, polegająca na natryśnięciu wnętrza obuwia środkiem sanityzującym z nanosrebrem. Dzięki niej wnętrze obuwia chronione jest przed zasiedlaniem przez bakterie i grzyby, w tym chorobotwórcze, oraz przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu jak również spowalnia biodeteriorację obuwia.

WYPRZEDAŻ ostatni rozmiar 43!!!
Towar z wyprzedaży nie podlega zwrotowi lub reklamacji. Wszystkie produkty są nowe.

Podobne do

Promocja
1800124
PromocjaWyprzedażDarmowa dostawa
1800129