Kurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓRKurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓRKurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓRKurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓR
Kurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓR
Kurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓR
Kurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓR
Kurtka gabardynowa Policji męska NOWY WZÓR
Wzrost:
Obwód pasa / klatki piersiowej:
Stopień:
Cena:
1200,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Marynarka gabardynowa (kurtka wyjściowa) jednorzędowa z wykładanym kołnierzem i wyłogami, zapinana z przodu na cztery guziki mundurowe z godłem na metalowej stópce.

Ramiona kurtki opływowe, wyrównane małymi wkładami. Na ramionach wszyte naramienniki przesunięte lekko do przodu, zapinane na guzik mundurowy. Na wysokości klatki piersiowej oraz bioder naszyte są kieszenie z patkami zapinanymi na guziki. Na szwie barkowym przyszyty został guzik odzieżowy do przypięcia sznura galowego.

Rękawy gładkie ze szwami zakończone u dołu rozcięciami o długości 10 cm. Kurtka wewnątrz wykończona jest wiskozową podszewką w kolorze tkaniny zasadniczej. W górnych częściach przodu podszewki wykonane są kieszenie wewnętrzne z jedną szeroką wypustką z tkaniny wierzchniej. Kieszeń wewnętrzna lewa zapinana jest na zapinkę i guzik. Szwy boczne z tyłu kurtki zakończone rozcięciami o długości 12 cm.

Kurtka gabardynowa jest zgodna ze specyfikacją techniczną Komendy Głównej Policji.

Produkt na zamówienie. Czas realizacji do indywidualnego ustalenia (nie mniej niż 20 dni roboczych).