Wpisy z kategorii: Blog mundury

Rozporządzenie umundurowanie policjantów

Dodano:2023-09-05
Kategorie:Blog mundury

Umundurowanie to nie tylko strój, ale również symbol służby, dyscypliny i autorytetu. W Polsce, jak i w wielu innych krajach, umundurowanie policjantów jest ściśle uregulowane prawnie. Rozporządzenie o umundurowaniu polskich policjantów jest dokumentem, który precyzyjnie określa, jakie elementy powinny składać się na strój funkcjonariusza, w tym również tak charakterystyczne elementy jak sznur galowy. Poniżej znajduje się pełne rozporządzenie, które wnikliwie opisuje każdy element umundurowania, od kolorów i materiałów, po detale takie jak guziki i insygnia. Zapraszam do lektury, aby zrozumieć, jak duże znaczenie ma strój w służbie policyjnej i jakie wartości reprezentuje.

Mundury policyjne, wyposażenie i praca w służbach mundurowych

Dodano:2023-04-27
Kategorie:Blog mundury

Mundury policyjne, wyposażenie i praca w służbach mundurowych

Koszule Policyjne szyte na miarę. Koszule dla Służb Mundurowych

Dodano:2022-11-30
Kategorie:Blog mundury

Koszule Policyjne szyte na miarę. Koszule dla Służb Mundurowych. W większości zawodów strój ma ogromne znaczenie. Są jednak zawody, które wyjątkowo muszą dbać o swój wizerunek. Do takie grupy można zaliczyć policję. Mundur policyjny powinien wzbudzać w ludziach zaufanie oraz kojarzyć się z czymś pozytywnym.

Jak wygląda umundurowanie policji? Koszule Policyjne

Dodano:2022-11-30
Kategorie:Blog mundury

Instytucja Policji niewątpliwie kojarzy się z respektowaniem praw, wprowadzaniem porządku. Gdy spoglądamy na mundury policyjne wielu z nas odczuwa szacunek, należący się im za ich ciężką pracę.

Koszule policyjne najwyższej jakości - koszule damskie i męskie

Dodano:2022-11-23
Kategorie:Blog mundury

Koszule policyjne najwyższej jakości - koszule damskie i męskie, granatowe, niebieskie, białe, koszule służbowe i wizytowe

Jakie są najlepsze buty militarne? Odpowiednie buty policyjne do pracy w terenie

Dodano:2022-11-23
Kategorie:Blog mundury

Jakie są najlepsze buty militarne? Odpowiednie buty policyjne do pracy w terenie. Buty militarne, buty taktyczne, buty terenowe.

Dodano:2022-06-30
Kategorie:Blog mundury

Zapraszamy Was do uczestnictwa w X edycji Sztafetowego Maratonu Szakala. Czeka nas wiele atrakcji w tym dla zwycięskiego zespołu bony upominkowe do wykorzystania w naszym sklepie internetowym

Umundurowanie funkcjonariusza Policji - co przysługuje Policjantowi

Dodano:2021-07-21
Kategorie:Blog mundury

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy funkcjonariusz policji zobowiązany jest do noszenia odpowiednich uniformów. Informacje na temat tego, jak powinno wyglądać umundurowanie policji zawarte zostały w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do dyspozycji funkcjonariuszy jest ubiór wyjściowy, galowy, a także służbowy letni i zimowy.

Służba w Policji - najważniejsze wyposażenie Policjanta

Dodano:2021-07-21
Kategorie:Blog mundury

Służba policyjna niesie za sobą bardzo wiele zagrożeń. Niebezpieczne sytuacje mogą pojawić się w każdej, nawet pozornie spokojnej chwili. Tym samym konieczne jest zapewnienie funkcjonariuszom Policji wysokiej jakości wyposażenia, a także odzieży służbowej. Dopasowane wyposażenie jest w stanie ochronić policjantów przed różnego rodzaju zagrożeniami oraz niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi.

Mundur Policyjny i ekwipunek podstawą każdej służby

Dodano:2021-06-11
Kategorie:Blog mundury

Umundurowanie i ekwipunek to podstawa każdej formacji - szczególnie tych, które mają służyć bezpieczeństwu i ochronie społeczeństwa. Nie ma więc nic dziwnego, że należy zadbać o jak najwyższe standardy wyposażenia, aby służba nie była tylko skuteczna, ale także odbywała się w komfortowych warunkach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapewniamy wszelką odzież dla policji.