O firmie

Firma Sylmiet działa na rynku branży mundurowej już od ponad 30 lat. Dzięki temu zdobyła cenne doświadczenie i czołową pozycję rynkową.

Naszą główną działalnością jest produkcja koszul korporacyjnych oraz odzieży służbowej. Ponadto szyjemy odzież dla formacji mundurowych: Policji, Agencji Ochrony, Straży Miejskich, klas mundurowych. Atutem jest bogata oferta produktów, nieustannie powiększana o nowości tak, by sprostać wymaganiom każdego naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania, dlatego dbamy o jakość wykonania i trwałość materiałów stosowanych do ich produkcji.
W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie artykuły, aby kompleksowo ubrać swoich pracowników. Naszą misją jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny oraz najlepszą obsługę przed- i posprzedażową. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i producentami, dzięki temu możemy dotrzeć do milionów klientów.

Zapewniamy bezpieczeństwo i w pełni uczciwą politykę zakupów. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem maila.

Serdecznie zapraszamy!

Tshirt czarny z żółtymi napisami POLICJATshirt czarny z żółtymi napisami POLICJA PromocjaWyprzedaż
1800482
Pagony granatowe Bestseller
1800078

Pagony granatowe

12.00PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

42 653 33 33

pn-pt: 8:00-17:00

sylmiet@sylmiet.pl

Umundurowanie Policji

Sklep stacjonarny:
Łódź, ul. Gliniana 73

pn-pt: 8:00-17:00
sobota: 10:00-15:00
Informacje
sylmiet_dpd 

WYSYŁKA GRATIS
dla zamówień powyżej 500 zł


bezpiecznezakupy

Agencja