O firmie

Firma Sylmiet działa na rynku branży mundurowej już od ponad 30 lat. Dzięki temu zdobyła cenne doświadczenie i czołową pozycję rynkową.

Naszą główną działalnością jest produkcja koszul korporacyjnych oraz odzieży służbowej. Ponadto szyjemy odzież dla formacji mundurowych: Policji, Agencji Ochrony, Straży Miejskich, klas mundurowych. Atutem jest bogata oferta produktów, nieustannie powiększana o nowości tak, by sprostać wymaganiom każdego naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania, dlatego dbamy o jakość wykonania i trwałość materiałów stosowanych do ich produkcji.
W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie artykuły, aby kompleksowo ubrać swoich pracowników. Naszą misją jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny oraz najlepszą obsługę przed- i posprzedażową. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i producentami, dzięki temu możemy dotrzeć do milionów klientów.

Zapewniamy bezpieczeństwo i w pełni uczciwą politykę zakupów. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem maila.

Serdecznie zapraszamy!

Kabura do P99 Black Harrier SSS2007 (obniżona)Kabura do P99 Black Harrier SSS2007 (obniżona) Promocja
1800413
Tshirt  granatowy POLICJATshirt  granatowy POLICJA Bestseller
1800184
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

42 653 33 33

pn-pt: 8:00-17:00

sylmiet@sylmiet.pl

Umundurowanie Policji

Sklep stacjonarny:
Łódź, ul. Gliniana 73

pn-pt: 8:00-17:00
sobota: 10:00-15:00
Informacje
sylmiet_dpd 

WYSYŁKA GRATIS
dla zamówień powyżej 500 zł


bezpiecznezakupy

Agencja