Kamizelka taktyczna podczas słuzby

Dodano:28-02-2018
Kategorie:Blog mundury

Bezpieczeństwo w czasie służby, powinno odgrywać najistotniejszą rolę w życiu każdego funkcjonariusza, pracującego w takich miejscach jak: Policja, ochrona i wszystkie pozostałe służby mundurowe. Codziennie spotykają się oni z szeregiem sytuacji, zagrażającym zdrowiu i życiu, a nieobliczalność ludzka w pewnych momentach, może przynieść ogromne konsekwencje.

 

Noszenie takich zabezpieczeń, pozwala na wygodne przechowywanie swojego wyposażenia służbowego, gdyż jest ona wyposażona w 9 kieszenie, w których można umieścić krótkofalówkę, telefon, notatnik, gaz, kajdanki, dokumenty, a nawet broń! Wszystko w jednym miejscu pod ręką, tak by nic nas nie zaskoczyło. Wewnątrz kamizelki, znajdziemy kieszeń, w której można bez obaw schować prywatny portfel.

 

Oferowana kamizelka taktyczna posiada wygodny system regulacji długości i dopasowania jej do wzrostu. Wszystko odbywa się z pomocą taśm i rzepów, znajdujących się na barkach. Szerokość dopasowywana jest za pomocą bocznych sznurków, dzięki którym odpowiednie dostosowanie jej do ciała, nie będzie powodować niszczenia tapicerki w aucie. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ zarówno policja, jak i ochrona, spędzają patrole w ten sposób bardzo długie godziny.

 

Każdy funkcjonariusz policji musi być w nią obowiązkowo zabezpieczony, jest to część jego umundurowania. Ochrona, również zagrożona jest w wielu sytuacjach. Wystarczy wyobrazić sobie, że podczas patrolu zauważają oni włamanie do domu swojego klienta i mają obowiązek zareagowania. Nie wiadomo, czy napastnik nie będzie uzbrojony, więc warto mieć pod ręką środki obezwładniające, kajdanki i krótkofalówkę, by wezwać wsparcie.

Zapraszamy serdecznie do sklepu firmy SYLMIET, gdzie znajdą Państwo produkty najlepszej jakości! Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania związane z asortymentem dla funkcjonariuszy, lub pojawia się problem z wyborem odpowiedniego asortymentu, to nasi pracownicy z przyjemnością pomogą!

PromocjaWyprzedaż
1800389
PromocjaWyprzedaż
1800474
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

42 653 33 33

pn-pt: 8:00-16:00

sylmiet@sylmiet.pl

Umundurowanie Policji

Sklep stacjonarny:
Łódź, ul. Gliniana 73

pn-pt: 8:00-17:00
sobota: 10:00-15:00
Informacje
sylmiet_dpd 

WYSYŁKA GRATIS
dla zamówień powyżej 500 zł


bezpiecznezakupy

Agencja