Wpisy z kategorii: Blog mundury

Mundury policyjne, wyposażenie i praca w służbach mundurowych

Dodano:2023-04-27
Kategorie:Blog mundury

Mundury policyjne, wyposażenie i praca w służbach mundurowych

Koszule Policyjne szyte na miarę. Koszule dla Służb Mundurowych

Dodano:2022-11-30
Kategorie:Blog mundury

Koszule Policyjne szyte na miarę. Koszule dla Służb Mundurowych. W większości zawodów strój ma ogromne znaczenie. Są jednak zawody, które wyjątkowo muszą dbać o swój wizerunek. Do takie grupy można zaliczyć policję. Mundur policyjny powinien wzbudzać w ludziach zaufanie oraz kojarzyć się z czymś pozytywnym.

Jak wygląda umundurowanie policji? Koszule Policyjne

Dodano:2022-11-30
Kategorie:Blog mundury

Instytucja Policji niewątpliwie kojarzy się z respektowaniem praw, wprowadzaniem porządku. Gdy spoglądamy na mundury policyjne wielu z nas odczuwa szacunek, należący się im za ich ciężką pracę.

Koszule policyjne najwyższej jakości - koszule damskie i męskie

Dodano:2022-11-23
Kategorie:Blog mundury

Koszule policyjne najwyższej jakości - koszule damskie i męskie, granatowe, niebieskie, białe, koszule służbowe i wizytowe

Jakie są najlepsze buty militarne? Odpowiednie buty policyjne do pracy w terenie

Dodano:2022-11-23
Kategorie:Blog mundury

Jakie są najlepsze buty militarne? Odpowiednie buty policyjne do pracy w terenie. Buty militarne, buty taktyczne, buty terenowe.

Dodano:2022-06-30
Kategorie:Blog mundury

Zapraszamy Was do uczestnictwa w X edycji Sztafetowego Maratonu Szakala. Czeka nas wiele atrakcji w tym dla zwycięskiego zespołu bony upominkowe do wykorzystania w naszym sklepie internetowym

Umundurowanie funkcjonariusza Policji - co przysługuje Policjantowi

Dodano:2021-07-21
Kategorie:Blog mundury

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy funkcjonariusz policji zobowiązany jest do noszenia odpowiednich uniformów. Informacje na temat tego, jak powinno wyglądać umundurowanie policji zawarte zostały w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do dyspozycji funkcjonariuszy jest ubiór wyjściowy, galowy, a także służbowy letni i zimowy.

Służba w Policji - najważniejsze wyposażenie Policjanta

Dodano:2021-07-21
Kategorie:Blog mundury

Służba policyjna niesie za sobą bardzo wiele zagrożeń. Niebezpieczne sytuacje mogą pojawić się w każdej, nawet pozornie spokojnej chwili. Tym samym konieczne jest zapewnienie funkcjonariuszom Policji wysokiej jakości wyposażenia, a także odzieży służbowej. Dopasowane wyposażenie jest w stanie ochronić policjantów przed różnego rodzaju zagrożeniami oraz niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi.

Mundur Policyjny i ekwipunek podstawą każdej służby

Dodano:2021-06-11
Kategorie:Blog mundury

Umundurowanie i ekwipunek to podstawa każdej formacji - szczególnie tych, które mają służyć bezpieczeństwu i ochronie społeczeństwa. Nie ma więc nic dziwnego, że należy zadbać o jak najwyższe standardy wyposażenia, aby służba nie była tylko skuteczna, ale także odbywała się w komfortowych warunkach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapewniamy wszelką odzież dla policji. 

Odpowiednie umundurowanie policyjne podstawym znakiem rozpoznawczym Policji

Dodano:2021-06-11
Kategorie:Blog mundury

Wszystkie służby specjalne posiadają odpowiednie dla siebie wyposażenie. Służy ono przede wszystkim wspieraniu bezpieczeństwa, ale również są specjalnym znakiem rozpoznawczym. Stroje takie noszą policjanci, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa, jak również pilnują porządku czy rozwiązują różnorodne sprawy dotyczące wykroczeń i przestępstw. Jak zatem wygląda umundurowanie policji? Co wchodzi w skład ekwipunku? Czym cechują się poszczególne akcesoria?