Wpisy z kategorii: Blog mundury

Umundurowanie funkcjonariusza Policji - co przysługuje Policjantowi

Dodano:21-07-2021
Kategorie:Blog mundury

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy funkcjonariusz policji zobowiązany jest do noszenia odpowiednich uniformów. Informacje na temat tego, jak powinno wyglądać umundurowanie policji zawarte zostały w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do dyspozycji funkcjonariuszy jest ubiór wyjściowy, galowy, a także służbowy letni i zimowy.

Służba w Policji - najważniejsze wyposażenie Policjanta

Dodano:21-07-2021
Kategorie:Blog mundury

Służba policyjna niesie za sobą bardzo wiele zagrożeń. Niebezpieczne sytuacje mogą pojawić się w każdej, nawet pozornie spokojnej chwili. Tym samym konieczne jest zapewnienie funkcjonariuszom Policji wysokiej jakości wyposażenia, a także odzieży służbowej. Dopasowane wyposażenie jest w stanie ochronić policjantów przed różnego rodzaju zagrożeniami oraz niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi.

Mundur Policyjny i ekwipunek podstawą każdej służby

Dodano:11-06-2021
Kategorie:Blog mundury

Umundurowanie i ekwipunek to podstawa każdej formacji - szczególnie tych, które mają służyć bezpieczeństwu i ochronie społeczeństwa. Nie ma więc nic dziwnego, że należy zadbać o jak najwyższe standardy wyposażenia, aby służba nie była tylko skuteczna, ale także odbywała się w komfortowych warunkach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapewniamy wszelką odzież dla policji. 

Odpowiednie umundurowanie policyjne podstawym znakiem rozpoznawczym Policji

Dodano:11-06-2021
Kategorie:Blog mundury

Wszystkie służby specjalne posiadają odpowiednie dla siebie wyposażenie. Służy ono przede wszystkim wspieraniu bezpieczeństwa, ale również są specjalnym znakiem rozpoznawczym. Stroje takie noszą policjanci, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa, jak również pilnują porządku czy rozwiązują różnorodne sprawy dotyczące wykroczeń i przestępstw. Jak zatem wygląda umundurowanie policji? Co wchodzi w skład ekwipunku? Czym cechują się poszczególne akcesoria?

Umundurowanie.pl kod rabatowy

Dodano:14-11-2019
Kategorie:Blog mundury

Kod rabatowy na umundurowanie.pl

Policja.Sklep.pl

Dodano:26-07-2018
Kategorie:Blog mundury

Sklep policja.sklep.pl

Dodano:26-03-2018
Kategorie:Blog mundury

Prywatni detektywi, policja, ochrona i osoby pilnujące porządku, często zmagają się z sytuacjami, w których łapią potencjalnych przestępców lub podejrzanych, lecz bez odpowiedniego wyposażenia, nie będą w stanie sobie z nimi poradzić.

Buty militarne - obuwie policyjne

Dodano:17-03-2018
Kategorie:Blog mundury

Obuwie militarne, jest jednym z najważniejszych elementów w ubiorze funkcjonariuszy służb mundurowych. Zarówno policja, ochrona, jak i straż pożarna, potrzebują specjalnych butów taktycznych, pozwalających na poprawę bezpieczeństwa.

Kamizelka taktyczna podczas słuzby

Dodano:28-02-2018
Kategorie:Blog mundury

Bezpieczeństwo w czasie służby, powinno odgrywać najistotniejszą rolę w życiu każdego funkcjonariusza, pracującego w takich miejscach jak: Policja, ochrona

Ważne pierwsze wrażenie

Dodano:24-02-2018
Kategorie:Blog mundury

Zadaniem wszystkich służb mundurowych ważna jest ochrona nas samych oraz naszego mienia i dotyczy to zarówno oficjalnych jednostek takich jak straż pożarna, czy też policja, jak również firm ochroniarskich, które w różnych miejscach strzegą naszego bezpieczeństwa.

PromocjaWyprzedaż
1800389
PromocjaWyprzedaż
1800474
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt

42 653 33 33

pn-pt: 8:00-16:00

sylmiet@sylmiet.pl

Umundurowanie Policji

Sklep stacjonarny:
Łódź, ul. Gliniana 73

pn-pt: 8:00-17:00
sobota: 10:00-15:00
Informacje
sylmiet_dpd 

WYSYŁKA GRATIS
dla zamówień powyżej 500 zł


bezpiecznezakupy

Agencja