Najnowsze wpisy

Odpowiednie umundurowanie policyjne podstawym znakiem rozpoznawczym Policji

Dodano:2021-06-11
Kategorie:Blog mundury

Wszystkie służby specjalne posiadają odpowiednie dla siebie wyposażenie. Służy ono przede wszystkim wspieraniu bezpieczeństwa, ale również są specjalnym znakiem rozpoznawczym. Stroje takie noszą policjanci, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa, jak również pilnują porządku czy rozwiązują różnorodne sprawy dotyczące wykroczeń i przestępstw. Jak zatem wygląda umundurowanie policji? Co wchodzi w skład ekwipunku? Czym cechują się poszczególne akcesoria?

Dodano:2021-06-07

Kod rabatowy na święto

Dodano:2021-06-07

Kod rabatowy na Święto Policji 2021

Umundurowanie.pl kod rabatowy

Dodano:2019-11-14
Kategorie:Blog mundury

Kod rabatowy na umundurowanie.pl

Policja.Sklep.pl

Dodano:2018-07-26
Kategorie:Blog mundury

Sklep policja.sklep.pl

Dodano:2018-03-26
Kategorie:Blog mundury

Prywatni detektywi, policja, ochrona i osoby pilnujące porządku, często zmagają się z sytuacjami, w których łapią potencjalnych przestępców lub podejrzanych, lecz bez odpowiedniego wyposażenia, nie będą w stanie sobie z nimi poradzić.

Buty militarne - obuwie policyjne

Dodano:2018-03-17
Kategorie:Blog mundury

Obuwie militarne, jest jednym z najważniejszych elementów w ubiorze funkcjonariuszy służb mundurowych. Zarówno policja, ochrona, jak i straż pożarna, potrzebują specjalnych butów taktycznych, pozwalających na poprawę bezpieczeństwa.

Kamizelka taktyczna podczas słuzby

Dodano:2018-02-28
Kategorie:Blog mundury

Bezpieczeństwo w czasie służby, powinno odgrywać najistotniejszą rolę w życiu każdego funkcjonariusza, pracującego w takich miejscach jak: Policja, ochrona

Ważne pierwsze wrażenie

Dodano:2018-02-24
Kategorie:Blog mundury

Zadaniem wszystkich służb mundurowych ważna jest ochrona nas samych oraz naszego mienia i dotyczy to zarówno oficjalnych jednostek takich jak straż pożarna, czy też policja, jak również firm ochroniarskich, które w różnych miejscach strzegą naszego bezpieczeństwa.

Ochrona dobrze ubrana

Dodano:2018-02-24
Kategorie:Blog mundury

Służbowy strój ochroniarza powinien zawierać kilka istotnych cech związanych ze specyfiką tej branży. Oczywiście musi być on funkcjonalny i wygodny dla samego pracownika.